Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Kopírování, tisk, reklama Cheb

FK Baník Sokolov vás zve na zápas

Chebáček: Obrázek k článku "FK Baník Sokolov vás zve na zápas"

Jarní část druholigové sezóny 2011/2012 se nezadržitelně blíží a FK Baník Sokolov by vás chtěl srdečně pozvat na domácí utkání v sobotu 10. března. Klub si připravil několik změn, které se dotýkají poločasové soutěže. Poprvé se jí diváci budou moci zúčastnit právě v sobotu 10. března, kdy Baník hostí fotbalisty Znojma. A proč vlastně ke změnám dochází? „Na základě průzkumu mezi diváky, kteří se vyslovili pro změnu poločasové soutěže, jsme se rozhodli přinést něco nového a chceme soutěž oživit,“ vysvětluje Petra Božeková Makoňová, obchodní manažerka Baníku.

Největší změnu prodělá tradiční střelba na otvory v brance. Tu nově nahradí kop na přesnost. Středem pomyslného terče bude místo, odkud se provádí výkop utkání, kolem něj pak vzniknou dva kruhy, které budou bodově ohodnoceny. Vylosovaný divák poté bude mít k dispozici dva pokusy, získané body se sečtou a ten, kdo jich nasbírá nejvíce, se stane vítězem. Pokaždé se bude bojovat o hodnotné ceny, které budou mít sportovní nádech. Diváci se tak mohou těšit například na volné vstupy do bazénu, možnost zahrát si golf na blízkém hřišti nebo zajít na dobrou večeři. Zachovány v původním formátu zůstanou anketní soutěže pro malé diváky a pro ženy.
Další novinkou bude Tombola. Její princip je jednoduchý. V prvních šesti domácích zápasech Baníku si každý bude moci zakoupit los do tomboly, jejíž losování proběhne při sedmém, tedy posledním, domácím utkání Sokolova. Jeden los bude stát 5 Kč a každý si jich bude moci koupit, kolik bude chtít. Maximální počet není omezen. A o co se bude hrát? Hlavní cenou bude horské kolo značky Cannondale v hodnotě 25 000 Kč, které do soutěže věnovala firma Mac-con. Na další hodnotné ceny se můžou těšit další čtyři diváci, kteří budou mít štěstí a budou vlastnit výherní losy.
Proto neváhejte a navštivte druholigová utkání Baníku Sokolov. Nejenže uvidíte kvalitní kopanou, ale také si můžete domů odnést mnoho zajímavých cen!


Rolex Watches
Louis Vuitton Bags

Publikováno: 9. března 2012


Více z kategorie Sport

Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...