Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Úspěšní Ašané nově v elektronické databázi

Chebáček: Obrázek k článku "Úspěšní Ašané nově v elektronické databázi"

Projekt pAšáci představuje široké veřejnosti zajímavé a úspěšné osobnosti spjaté s Ašskem. Dne 31. 10. 2016 byly spuštěny webové stránky projektu pAšáci s názvem „replicas relojes“. Zmiňovaný web primárně slouží jako databáze osobností, kterým je individuálně věnován vlastní detailní profil v podobě složky. Web je vybudován v detektivním konceptu, čemuž napovídá původní grafika a texty.
Celá databáze je založena na pátrání po pAšacích a tvůrci se stylizují do role detektivů. Stránka je stále aktualizována a osobnosti pravidelně přidávány.

Uživatel má možnost podat návrh a přidat tak vlastního pAšáka, přečíst si rozhovory či medailonky a shlédnout videa s vybranými osobnostmi v rámci stejnojmenného video pořadu.
„Projekt pAšáci funguje od začátku roku 2016. Za tu dobu jsme uspořádali tři neformální besedy s vybranými osobnostmi, které navštívilo dohromady 400 diváků, natáčíme video pořad a chystáme přednášky pro školy. Celý projekt slavnostně vyvrcholí Galavečerem Ašáků 25. února 2017, kde jinde, než v ašském kulturním centru LaRitma.“ říká David Nushart, autor projektu.
Projekt pAšáci funguje díky podpoře města Aš a podpoře sponzorů a partnerů.
Za vznikem stránek stojí čtyřčlenná skupina tvůrců ve složení David Nushart (autor a vedoucí projektu), Vojtěch Kotous (webdesign), Fabien Řezáč (marketing) a Michael Irišek (programátor).

Více na


Publikováno: 2. listopadu 2016


Více z kategorie Všeobecné informace

Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...