Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebská premiéra Sněhové královny

Poslední premiérou sezóny (Ne)sourodých dvojic bude poslední neděli před vysvědčením muzikálová pohádka Sněhová královna. Klasický příběh Hanse Christiana Andersena upravil a s chebskými i karlovarskými herci nazkoušel mladý režisér Michal Hába.replica relojes

V letošním roce navázalo rolex replicasZápadočeské divadlo v Chebu užší spolupráci s Karlovarským městským divadlem, i když už v předchozích sezónách vznikly dvě inscenace, na nichž se obě instituce podílely. Jednalo se o úspěšné tituly Divotvorný hrnec a Adéla ještě nevečeřela. Nyní jde však poprvé o inscenaci, určenou zejména mladšímu divákovi.

V Karlových Varech se premiéra Sněhové královny konala už počátkem tohoto měsíce, chebští diváci se slavnostního prvního uvedení dočkají v neděli 24. června od 17 hodin.

Sněhová královna vychází z klasické andersenovské pohádky, používá ovšem výrazně moderní jevištní prostředky. Velkou roli hraje živá hudba Jindřicha Čížka v rockovém stylu, pro nějž se vžil název „dětský punk“. Výraznou scénu a kostýmy Adriany Černé dokreslují mnohé scénické efekty a děti se dočkají na jevišti také skutečné sněhové chumelenice.

Role si mezi sebou rozdělili chebští i karlovarští herci – z chebského souboru se projektu účastní Karolína Jägerová, Pavel Richta, Miroslav Sabadin a Petr Németh. Z karlovarských herců se na jevišti objeví Lucie Domesová, Viktor Braunreiter, Jiří Švec, Magdaléna Hniličková a Tereza Švecová nebo Eliška Huberová Malíková.

Publikováno: 19. června 2018


Více z kategorie Kultura

Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...