Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Aktuální inzeráty

 
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - zprávy z Chebu a okolí

Batěk zamířil na pražskou Fidlovačku

KulturaPublikováno: 27. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Batěk zamířil na pražskou Fidlovačku" Svoji premiéru v pražském Divadle Na Fidlovačce si odbyl populární herec Petr Batěk. Ten do Prahy míří ze Západočeského divadla v Chebu, kde doposud působil několik sezón jako stálý host.
Premiérovým představením v divadle s vlasteneckou a obrozeneckou tradicí byl pro Baťka muzikál Nevěsta Radka Balaše a Ondřeje Brouska. Premiéra představení byla ve čtvrtek 23. května.

Celý článek

Historické traktory zaplní Skalnou

Všeobecné informacePublikováno: 27. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Historické traktory zaplní Skalnou" Skalnou opět mohutně zaburácí motory traktorů. 15. června se zde v centru města od 10 hodin odehraje tradiční a oblíbená přehlídka těchto strojů - v pořadí již sedmý ročník takzvaného Srazu traktorů.
Návštěvníci akce pořádané TRAKTOR KLUBEM Luby – Skalná budou mít příležitost vidět expozici historických traktorů a zemědělské techniky, doprovodnou výstavu drobného zvířectva a mnoho dalšího. O hudební doprovod se postará country kapela Drsná žízeň.

Celý článek

Baníkovská U15 má namířeno do republikového finále, které se uskuteční v Sokolově

SportPublikováno: 13. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Baníkovská U15 má namířeno do republikového finále, které se uskuteční v Sokolově" Žákovská kategorie U15, působící ve skupině B České ligy žáků U15, momentálně svou soutěž vede. Svěřenci trenéra Milana Gabrleho tak stále potvrzují svou vysokou sportovní kvalitu a s 56 body mají před druhým Motorletem Praha náskok dvou bodů, před třetími Teplicemi pak čtyř bodů. Dlouhodobě výborné výsledky dokázali baníkovci zúročit také v polovině dubna na finálovém turnaji Nike Premier Cupu 2013, kde v konkurenci dvaceti nejlepších mužstev z Česka i Slovenska obsadili konečnou osmou pozici.

Celý článek

„Vesnice roku“? Ta obce zajímá!

Všeobecné informacePublikováno: 13. května 2013

Život ve svém nejbližším okolí snad není lhostejný občanům z Chebska. Totiž hned devět obcí z chebského regionu chce získat titul Vesnice roku. V roce 2012 v Karlovarském kraji uspěla Křižovatka.

Celý článek

Dětský den v Nebanicích

Všeobecné informacePublikováno: 10. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Dětský den v Nebanicích" Týdeník Chebáček Vás jako mediální partner akce srdečně zve na "Dětský den", který proběhne i tento rok na fotbalovém hřišti v Nebanicích. Tentokrát se bude konat již 7. ročník, a to v sobotu 1. června od 13.00 hod. Loňský 6. ročník nás navštívilo cca 1300 návštěvníkù, předpokládaná návštěvnost tento rok je 1600 lidí.

Celý článek

William Shakespeare opět v Západočeském divadle

KulturaPublikováno: 2. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "William Shakespeare opět v Západočeském divadle" V sobotu 11. května od 19 hodin uvede Západočeské divadlo v Chebu šestou premiéru letošní Sezóny rozbouřených vod, klasickou Shakespearovu komedii Sen čarovné noci. V režii Zdeňka Bartoše se představí nový český překlad Jiřího Joska, který ZDCH uvede jako první regionální divadlo (v březnu letošního roku měl premiéru v Městských divadlech pražských).
Amor je dítě, co si rádo hraje,swiss replica watches a proto láska vždycky potrhlá je.
Koho všechno můžete potkat v nočním lese: dva páry milenců na útěku, rozhádanou královnu víl s králem elfů, snaživé ochotníky, kteří nacvičují komedii na vévodskou svatbu, a potměšilého skřítka, který to všechno ještě víc zamotává…

Celý článek

Již druhý Free Fler Market láká

Všeobecné informacePublikováno: 29. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Již druhý Free Fler Market láká" Ve dnech 10. až 11.5. 2013 vás srdečně zveme na druhý ročník Free Fler Marketu. V pátek od 14.00 do 20.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 18.00 hod. se v Kulturním centru Svoboda Cheb můžete naživo setkat s více jak třiceti prodejci u nás nejznámějšího prodejního serveru www.fler.cz .
Nabídka tvůrců světa Fler.cz bude rozmanitá. Vybírat můžete z pestré nabídky originálních šperků, oděvů, háčkovaných doplňků,orologi replica rolex bytových dekorací, keramiky, ručně tvořených svíček, či přírodních mýdel. A nejenom to! Na FF Marketu si pod vedením zkušených výtvarníků a řemeslníků budete mít možnost sami udrátovat originální maličkost, vytvořit šperk, naučit se základům patchworku či plstění nebo vlastnoručně odlít glycerínové mýdlo. A jako překvapení budou i další dílny. V pátek je pro vás navíc přichystán bleší trh, kde nákupem podpoříte Diecézní charitu Plzeň – dům sociálních služeb Betlém Cheb.

Celý článek

Cheb bojoval v soutěži Historické město

Všeobecné informacePublikováno: 29. dubna 2013

Město Cheb bylo zdatným hráčem v závěru republikové soutěže Historické město roku. Už podruhé se probojovalo do finálové trojice. Tento rok skončilo na druhém místě. Titul si odnesla Jilemnice.

Celý článek

Mariánské Lázně otevírají vycházkové trasy

Všeobecné informacePublikováno: 15. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Mariánské Lázně otevírají vycházkové trasy" Mariánské Lázně jsou nazývány městem parků. Městské parky prostupují od kolonády do okolních rozsáhlých lázeňských lesů. V nich naleznete množství udržovaných pěších tras, které vás zavedou nejen k nádherným výhledům na město, ale i do divokých míst nebo na kamenité stezky. Zážitek umocňují vývěry minerálních pramenů, vyhlídková místa i památníky na slavné návštěvníky lázní, kteří tudy procházeli před vámi. Značené vycházkové trasy jsou nazvány jejich jmény.

Celý článek

Fotbalové hvězdy střídají potřební

Všeobecné informacePublikováno: 15. dubna 2013

V minulosti zde pobývaly i hvězdičky české kopané a nyní objekt poslouží potřebným. Řeč je o vile, jež dříve patřila v Chebu prvoligovým fotbalistům. Ta se po rekonstrukci přeměnila na Dům sociálních služeb Diecézní charity Plzeň a konečně se dočkala svého oficiálního startu do života.

Celý článek<<   <   [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  ... [26]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...