Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Tradiční Vánoční trhy v Chebu? Menší stěhování

Publikováno: 23. listopadu 2011

Na obvyklém místě Chebané svoje Vánoční trhy nenajdou. Nemusejí však dlouho pátrat. Tato tradiční akce se odehraje opět na náměstí, ale v jeho dolní části - tedy před Špalíčkem, kde vedle 17 stánků s tradičním zbožím a pódia „vyroste“ i vánoční strom.

Celý článek

Chebáček č. 47 již dnes k dostání

Publikováno: 22. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Chebáček č. 47 již dnes k dostání" Chebáček č. 47 (naposledy pod názvem InzertníTýdeník.cz) je exkluzivně již od dnešního odpoledne v prodeji v čajovém obchůdku v pasáži hypermarketu Albert v Chebu. Na ostatních místech jej seženete jako vždy od čtvrtka.   
Počet článků jsme opět zvýšili, najdete zde celou dvoustranu informací z Chebu a Chebska. Řádkové inzeráty samozřejmě zůstávají - připomínáme, že soukromé inzeráty můžete i nadále podávat zdarma. Chebáček je jediným týdeníkem v Karlovarském kraji, kde můžete inzerovat zcela zdarma.          

Celý článek

Ašané si musejí zvyknout na změny v MHD

Publikováno: 22. listopadu 2011

Rada města Aše schválila změnu jízdních řádů tamní městské hromadné dopravy (MHD). „Důvodem změny má být efektivnější využívání MHD cestující veřejností,“ uvedl mluvčí ašské radnice Milan Vrbata.

Celý článek

Celoevropskou kampaň bojující za ochranu zvířat zatím podpořil jediný český europoslanec - Pavel Poc z Mariánských Lázní

Publikováno: 18. listopadu 2011

Kamion přecpaný bučícími kravami nebo kvičícími prasaty potkalo na evropských dálnicích a dálničních parkovištích už mnoho řidičů. Dosud živá zvířata absolvují běžně transport přes celý kontinent, hodiny a hodiny v horku i v mraze, v naprosto nevyhovujících stísněných podmínkách, aby krátce po vyložení putovala rovnou na porážku. Tato skutečnost však není Evropanům lhostejná.

Celý článek

Vyšel nový Chebáček

Publikováno: 16. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Vyšel nový Chebáček" Ode dneška je v trafikách na Chebsku a Sokolovsku k dostání 46. číslo týdeníku Chebáček (zatím ještě pod názvem InzertníTýdeník.cz). Stejně jako v minulém čísle zde již najdete články o dění v regionu. Článků bude postupně přibývat, rádi bychom zveřejňovali i vaše názory a postřehy, které nám můžete posílat prostřednictvím Facebooku.
Pro nedočkavce máme dobrou zprávu: Chebáček, který standardně vychází ve čtvrtek, budete mít možnost sehnat exkluzivně vždy už v úterý odpoledne v prodejně čajů v pasáži hypermarketu Albert v Chebu. Tato prodejna je zároveň naším novým sběrným místem pro bezplatnou soukromou inzerci.

 

Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb Šlehačku, prosím!

Publikováno: 15. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb Šlehačku, prosím!" Správa chráněné krajinné oblasti Slavkovský les srdečně zve širokou veřejnost ve čtvrtek 24. 11. 2011 v 19:00 hodin na přednášku „Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb šlehačku, prosím!“ Ing. Pavel Graca zde přiblíží zajímavosti o stavitelství v tomto městě.
Spojením přírodního bohatství a lidských staveb byla založena architektonická perla západočeských lázní, jedinečné zasazení městské zástavby do údolí mezi okolními lesy, četné vývěry minerálních pramenů, lázeňské parky, kolonády a historizující architektura lázeňských domů vytvářejí dohromady neopakovatelnou atmosféru.

Celý článek

Setkání k 22. výročí listopadu 1989 tentokrát jinak

Publikováno: 11. listopadu 2011

Zveme Vás za vědomí MÚ v Chebu na setkání dvou generací u příležitosti 22. výročí „sametové revoluce“.

Celý článek

Cestování vlakem po regionu? Kvůli výlukám bude komplikovanější

Publikováno: 8. listopadu 2011

Cestující vlakem z Chebu do Hranic čekají menší komplikace. Až do14. listopadu budou na trati 148 Cheb - Hranice v Čechách výluky mezi stanicemi Františkovy Lázně a Cheb.

Celý článek

Chebská knihovna se připojuje ke Dni pro dětskou knihu

Publikováno: 26. listopadu 2009

Co se děje v knihovnách po celé republice při Adventu? Přijďte se podívat v sobotu 28. listopadu od 9.00 do 16.00 hod. DEN PRO DĚTSKOU KNIHU je název akce, kterou vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR. K tomuto již třetímu ročníku se poprvé připojuje také Městská knihovna v Chebu, která celou akci pojímá též jako den otevřených dveří.

Celý článek

Svátek "Povýšení svatého kříže“ 20. září

Publikováno: 2. září 2008

Obec Nový Kostel si Vás dovoluje pozvat na oslavu svátku „Povýšení svatého kříže“
20.9. 2008

Celý článek<<   <   [9]  [10]  [11]  [12]  [13]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...