Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Chebáček č. 47 již dnes k dostání

Publikováno: 22. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Chebáček č. 47 již dnes k dostání" Chebáček č. 47 (naposledy pod názvem InzertníTýdeník.cz) je exkluzivně již od dnešního odpoledne v prodeji v čajovém obchůdku v pasáži hypermarketu Albert v Chebu. Na ostatních místech jej seženete jako vždy od čtvrtka.   
Počet článků jsme opět zvýšili, najdete zde celou dvoustranu informací z Chebu a Chebska. Řádkové inzeráty samozřejmě zůstávají - připomínáme, že soukromé inzeráty můžete i nadále podávat zdarma. Chebáček je jediným týdeníkem v Karlovarském kraji, kde můžete inzerovat zcela zdarma.          

Celý článek

Ašané si musejí zvyknout na změny v MHD

Publikováno: 22. listopadu 2011

Rada města Aše schválila změnu jízdních řádů tamní městské hromadné dopravy (MHD). „Důvodem změny má být efektivnější využívání MHD cestující veřejností,“ uvedl mluvčí ašské radnice Milan Vrbata.

Celý článek

Celoevropskou kampaň bojující za ochranu zvířat zatím podpořil jediný český europoslanec - Pavel Poc z Mariánských Lázní

Publikováno: 18. listopadu 2011

Kamion přecpaný bučícími kravami nebo kvičícími prasaty potkalo na evropských dálnicích a dálničních parkovištích už mnoho řidičů. Dosud živá zvířata absolvují běžně transport přes celý kontinent, hodiny a hodiny v horku i v mraze, v naprosto nevyhovujících stísněných podmínkách, aby krátce po vyložení putovala rovnou na porážku. Tato skutečnost však není Evropanům lhostejná.

Celý článek

Vyšel nový Chebáček

Publikováno: 16. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Vyšel nový Chebáček" Ode dneška je v trafikách na Chebsku a Sokolovsku k dostání 46. číslo týdeníku Chebáček (zatím ještě pod názvem InzertníTýdeník.cz). Stejně jako v minulém čísle zde již najdete články o dění v regionu. Článků bude postupně přibývat, rádi bychom zveřejňovali i vaše názory a postřehy, které nám můžete posílat prostřednictvím Facebooku.
Pro nedočkavce máme dobrou zprávu: Chebáček, který standardně vychází ve čtvrtek, budete mít možnost sehnat exkluzivně vždy už v úterý odpoledne v prodejně čajů v pasáži hypermarketu Albert v Chebu. Tato prodejna je zároveň naším novým sběrným místem pro bezplatnou soukromou inzerci.

Rolex Watches
Louis Vuitton Bags

 

Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb Šlehačku, prosím!

Publikováno: 15. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb Šlehačku, prosím!" Správa chráněné krajinné oblasti Slavkovský les srdečně zve širokou veřejnost ve čtvrtek 24. 11. 2011 v 19:00 hodin na přednášku „Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb šlehačku, prosím!“ Ing. Pavel Graca zde přiblíží zajímavosti o stavitelství v tomto městě.
Spojením přírodního bohatství a lidských staveb byla založena architektonická perla západočeských lázní, jedinečné zasazení městské zástavby do údolí mezi okolními lesy, četné vývěry minerálních pramenů, lázeňské parky, kolonády a historizující architektura lázeňských domů vytvářejí dohromady neopakovatelnou atmosféru.

Celý článek

Setkání k 22. výročí listopadu 1989 tentokrát jinak

Publikováno: 11. listopadu 2011

Zveme Vás za vědomí MÚ v Chebu na setkání dvou generací u příležitosti 22. výročí „sametové revoluce“.

Celý článek

Cestování vlakem po regionu? Kvůli výlukám bude komplikovanější

Publikováno: 8. listopadu 2011

Cestující vlakem z Chebu do Hranic čekají menší komplikace. Až do14. listopadu budou na trati 148 Cheb - Hranice v Čechách výluky mezi stanicemi Františkovy Lázně a Cheb.

Celý článek

Adventní pohádkové čtení

Publikováno: 22. listopadu 2010

Galerie výtvarného umění v Chebu má to potěšení pozvat Vás, Vaše blízké a především děti na 5. ročník Adventního pohádkového čtení, které bude probíhat každou adventní sobotu vždy od 15,30 h v prostředí výstavy grafika a ilustrátora dětských knih Jindry Čapka. Příběhy krásné princezny Šahrazád nám letos stejně jako v předchozích letech přečtou a zahrají herci Západočeského divadla v Chebu Radmila Urbanová a Jindřich Skopec

Celý článek

PODVEČERNÍ ČTENÍ Z VYBRANÝCH PRÓZ JOSEFA ČAPKA

Publikováno: 8. února 2010

v podání Jindřicha Skopce, člena činohry Západočeského divadla v Chebu

Celý článek

SOUTĚŽ O DESET HODNOTNÝCH CEN

Publikováno: 26. listopadu 2009

Ve Zpravodaji Chebska a Sokolovska najdete nyní novou soutěž o hodnotné ceny.

Celý článek<<   <   [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  ... [15]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...