Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Mariánské Lázně otevírají vycházkové trasy

Publikováno: 15. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Mariánské Lázně otevírají vycházkové trasy" Mariánské Lázně jsou nazývány městem parků. Městské parky prostupují od kolonády do okolních rozsáhlých lázeňských lesů. V nich naleznete množství udržovaných pěších tras, které vás zavedou nejen k nádherným výhledům na město, ale i do divokých míst nebo na kamenité stezky. Zážitek umocňují vývěry minerálních pramenů, vyhlídková místa i památníky na slavné návštěvníky lázní, kteří tudy procházeli před vámi. Značené vycházkové trasy jsou nazvány jejich jmény.

Celý článek

Fotbalové hvězdy střídají potřební

Publikováno: 15. dubna 2013

V minulosti zde pobývaly i hvězdičky české kopané a nyní objekt poslouží potřebným. Řeč je o vile, jež dříve patřila v Chebu prvoligovým fotbalistům. Ta se po rekonstrukci přeměnila na Dům sociálních služeb Diecézní charity Plzeň a konečně se dočkala svého oficiálního startu do života.

Celý článek

Kemp Amerika už ožil!

Publikováno: 8. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Kemp Amerika už ožil!" Velkou slávu už má za sebou nově zbudovaný Camping Amerika nedaleko Františkových Lázní.
Za velkého zájmu hostů se zde uskutečnilo slavnostní zahájení sezóny tohoto zařízení v majetku města Františkovy Lázně. Nechybělo občerstvení a důkladná prohlídka areálu.

Celý článek

Pavel Grüner je předsedou krajské rady LIDEM

Publikováno: 8. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Pavel Grüner je předsedou krajské rady LIDEM" Krajské ´šéfy´ LIDEM stanovili jejich straničtí kolegové na rokování v Mariánských Lázních. Odehrál se zde totiž ustavující krajský sněm Karlovarského kraje strany LIDEM – liberální demokraté.
Zasedání navštívila předsedkyně strany Mgr. Karolína Peake. Podle ní je nutné pomoci Karlovarskému kraji ať už v oblasti opravy či dostavby komunikací, či v hotelnictví a lázeňství, které v poslední době nemá tolik hostů, jako tomu bývalo dříve. Jedná se především o nedostatečnou propagaci v České republice i zahraničí. Dále se zamyslela nad nedostatečným využíváním regionálního operačního programu a chybami, jež teď odhalila kontrola Evropské unie.

Celý článek

Automobilka Tatra v Chebu změnila majitele

Publikováno: 25. března 2013

Cheb se na krátký čas stal důležitým městem v republice pro české znalce a milovníky automobilů i pro odborníky z automobilového průmyslu. Národní klenot – kopřivnická automobilka Tatra – zde totiž změnila vlastníka. Stala se jím po dražbě, která se uskutečnila právě v Chebu, společnost Truck Development. Ta vznikla teprve 8. března tohoto roku a za kopřivnickou Tatrovku zaplatila 176 milionů korun.

Celý článek

Lázně hodlají spořit jako Cheb

Publikováno: 25. března 2013

Cheb inspiroval Mariánské Lázně! Alespoň, tak by se dal shrnout krok Mariánskolázeňských, kteří nově přicházejí s swiss made replica watches
pureintime.me
Swiss Replica Watches
elektronickými aukcemi na veřejné zakázky.

Celý článek

V Chebu budou „lanařit“ zaměstnavatelé ze SRN

Publikováno: 25. března 2013

Nezaměstnaní z Chebska, kteří by uvítali zaměstnání i v Německu, by měli zpozornět! Přeshraniční burza práce se v Chebu uskuteční už ve středu 27. března od 10 do 16 hodin na pracovním úřadu (ul. Svobody 52, Cheb), místnost 303 A a 209.
Truhláři, instalatéři nebo například pečovatelky. Ti všichni mohou úspěšně usilovat o práci v SRN.

Celý článek

Nezaměstnaných přibývá

Publikováno: 25. února 2013

Chebáček: obrázek k článku "Nezaměstnaných přibývá" Sehnat zaměstnání v regionu – to je leckdy strašná ´fuška´! Navíc občanů bez práce v Karlovarském kraji opět přibylo, podíl nezaměstnaných se v lednu zvýšil na 9,2 procenta. V porovnání s prosincem 2012 je to nárůst o 0,7 procenta. Chebsko je však na tom v těchto statistikách lépe než Karlovarsko a Sokolovsko!
Nezaměstnanost rostla už v závěru roku 2012. Podle úředníků z karlovarského úřadu práce se mohou negativní statistiky ještě zhoršit.

Celý článek

Prvňáčků přibylo

Publikováno: 24. února 2013

Zápisů do prvních tříd základních škol se v Chebu zúčastnilo 380 dětí, to je o 30 více než vloni. Podle chebského místostarosty Vladimíra Hartmanna se není třeba bát, že by kapacity nedostačovaly. „Zájem o jednotlivé školy je na stejné úrovni, jen v 5. ZŠ na Hradčanech je vyšší, právě o zmíněných 30. Jde o údaje, které se ještě mohou změnit - tradičně kvůli odkladům, stěhování a podobně,“ zdůraznil Vladimír Hartmann. „Někteří rodiče se ani k zápisu se svými dětmi nedostavili. Budou se vyhledávat podle evidence obyvatel a zvát zvlášť. Nedodrželi svou zákonnou povinnost.“ Na základních školách,rolex replica kromě základní školy na Kostelním náměstí, budou v novém školním roce většinou dvě první třídy, jen na 2. ZŠ (takzvané Americké) a 5. ZŠ budou tři.

Celý článek

Povedené stavby mají šanci na ocenění

Publikováno: 21. února 2013

Chebáček: obrázek k článku "Povedené stavby mají šanci na ocenění " Občané, kteří obdivují nově zbudované stavební objekty ve svém okolí, mají šanci vyjádřit jim své uznání.
Do třináctého ročníku totiž vstupuje soutěž Stavby Karlovarského kraje. Tradiční klání se i letos uskuteční v rámci Dnů stavitelství a architektury, které se budou konat 6. a 7. června 2013. Akci poskytli záštitu hejtman Karlovarského kraje a primátor města Karlovy Vary.

Celý článek<<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  ... [16]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...