Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Titul „Gympl roku“ zdobí Svobodnou chebskou školu

Publikováno: 4. února 2013

Chebáček: obrázek k článku "Titul „Gympl roku“ zdobí Svobodnou chebskou školu" Svobodná chebská škola se může pochlubit titulem Gympl roku 2012/13. Zvítězila totiž v celorepublikové soutěži gymnázií, do které se zapojilo 357 škol ze všech koutů republiky. O úspěchu či neúspěchu přitom rozhodovali přidělováním kladných či záporných bodů sami studenti či absolventi jednotlivých gymnázií.

Celý článek

Superčtenář v knihovně

Publikováno: 2. února 2013

Celý loňský rok probíhala na oddělení pro děti Městské knihovny v Chebu soutěž o nejlepšího čtenáře – Superčtenáře roku. Soutěžilo se zároveň i na naší pobočce na Zlatém Vrchu. Kritéria hodnocení bylaOmega Replica Watches
dvě – počet návštěv v knihovně a počet výpůjček ( včetně periodik). Každý měsíc nacházely děti na nástěnce seznam nejlepších deseti čtenářů toho daného měsíce. Většinou se v této desítce objevovala stále stejná jména, takže konečný výsledek pro nás nebyl až takovým překvapením.

Celý článek

Karlovarský kraj udrží pohotovost ve čtyřech městech

Publikováno: 1. února 2013

V tomto roce udrží Karlovarský kraj lékařské pohotovosti ve čtyřech městech regionu. Na posledním rokování schválili krajští radní příspěvek i pro pohotovost pro děti a dorost v Ostrově na Karlovarsku, kde končila smlouva s Karlovarskou krajskou nemocnicí.

Celý článek

Také vaše kolo může pomáhat v Gambii!

Publikováno: 28. ledna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Také vaše kolo může pomáhat v Gambii!" Potřebným v daleké Africe se snaží pomáhat také občané z regionu. Už sedm tisíc darovaných kol se podařilo nashromáždit v rámci celonárodního projektu Kola pro Afriku, který má v úmyslu pomáhat africkým dětem v Gambii. Dodáním opotřebovaných, ale funkčních jízdních kol se tyto děti dostanou snáze do škol. Za prvních deset měsíců existence projektu v České republice byly otevřeny desítky sběrných míst po celém našem území. V Karlovarském kraji je přímo v Kynšperku nad Ohří. Zde se prostor pro shromažďování kol našel přímo v soukromém zdravotním středisku. V této sběrně mohou zájemci zanechat ojetá i nová kola, náhradní díly či kolařské nářadí.

Celý článek

Nezaměstnanost stoupá

Publikováno: 24. ledna 2013

O půl procenta vzrostla během uplynulého měsíce míra nezaměstnanosti v Karlovarském kraji. Celkově činí 10,8 procenta. Chebsko vykazuje v regionu nejpříznivější statistiky V evidenci úřadu práce bylo na konci prosince 17.907 uchazečů o práci.

Celý článek

Koupí Babiš Mavex?

Publikováno: 22. ledna 2013

Ještě mocnější ´otisk´ než v minulosti plánuje v regionu podnikatel Andrej Babiš! Hodlá totiž zakoupit Mavex Cheb. Miliardář Babiš byl v minulosti kritizován za to, že měl stát za vysokou cenou vajec. Jeho záměr v současné době posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. www.joinwatch.me

Celý článek

Karlovarskému letišti se daří!

Publikováno: 21. ledna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Karlovarskému letišti se daří! " Letiště Karlovy Vary zažívá plodné období. Pro svou cestu ho v loňském použilo celkem 103 682 cestujících. Letiště tím zaznamenalo historický rekord v počtu odbavených cestujících za celou dobu své existence.
V roce 2012 bylo na letišti odbaveno celkem 51 673 cestujících na odletu, dalších 49 137 cestujících na příletu a rovněž 2 872 tranzitních cestujících. Zároveň bylo vloni odbaveno celkem 51 233 kilogramů zboží, z toho 13 071 kilogramů pošty.

Celý článek

Zemětřesení? Spíš zlověstné dunění!

Publikováno: 5. ledna 2013

Zem na Chebsku se otřásla a lidi vystrašilo zlověstné dunění! Poslední lednové zemětřesení mělo podle dostupných měření magnitudo (sílu) i sílu 2,8 stupňů. Údaje z Geofyzikálního ústavu v Praze potvrdily epicentrum zemětřesení pod Novým Kostelem u Lubů.

Celý článek

Vyšel Chebský zpravodaj!

Publikováno: 12. listopadu 2012

Chebáček: obrázek k článku "Vyšel Chebský zpravodaj!" V listopadovém čísle si mimo jiné přečtete recenzi knihy Divoká hranice, jejíž děj se odehrává v Ašském výběžku. Pokud vás kniha zaujme, můžete se setkat s jejími autory - podrobnosti najdete na stránkách Zpravodaje. Dále se můžete začíst do tradiční pověsti - tentokrát nese název Ohnivý myslivec a zavede nás do tajemných lesů okolo Hluboké. rolex replica watches

Celý článek

Lůžka v nemocnicích se rušit nebudou

Publikováno: 12. listopadu 2012

Chebáček: obrázek k článku "Lůžka v nemocnicích se rušit nebudou" Úbytek lůžek ve zdravotnických zařízeních v regionu! Taková skutečnost Karlovarskému kraji v nejbližší budoucnosti nehrozí! Alespoň tak vyznívá smlouva, kterou nemocnice uzavřou se zdravotními pojišťovnami. „Chtěl bych uklidnit obyvatele našeho regionu, jednání nemocnic se zdravotními pojišťovnami byla úspěšná a na rozdíl od některých jiných krajů se rozsah poskytované zdravotní péče v těchto zdravotnických zařízeních nesníží,“ vyjádřil se hejtman Josef Novotný.

Celý článek<<   <   [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  ... [16]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...