Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Kultura

Velký maškarní ples v Novém Kostele

Publikováno: 4. března 2013

Chebáček: obrázek k článku "Velký maškarní ples v Novém Kostele" V sobotu 2. března si občané v Novém Kostele užili maškarního plesu, který v místním kulturním domě uspořádal obecní úřad.
Plesu se zúčastnilo obrovské množství masek různého žánru od Šmoulů přes černošské domorodce, zdravotníky, potápěče, čarodějnice, tanečnice, bavoráky, slepice až po klauny a jiné maškary, kterým to moc slušelo.
Všichni se výborně bavili do časných ranních hodin. Akce se všem líbila a už teď se všichni těší na příští rok.

Celý článek

Královské město Kutná Hora za vlády Jagellonců

Publikováno: 25. února 2013

Galerie výtvarného umění v Chebu si Vás dovoluje pozvat na přednášku Michaely Ottové z cyklu "Umění gotiky v Čechách".
Ve středu 27. února bude docentka Michaela Ottová z Ústavu pro dějiny umění FF UK pokračovat ve svém cyklu věnovaném gotickému umění v Čechách. Dvě přednášky představí umění pozdní gotiky, k němuž se v roce 2012 opětovně obrátila pozornost laické i odborné veřejnosti díky monumentální výstavě Europa Jagellonica v Kutné Hoře.

 

Na Salonu bodují i fotografové z Chebska

Publikováno: 28. ledna 2013

Milovníci kumštu z regionu mají další šanci! Až do konce ledna hostí karlovarská Galerie Imperial ´Salon Krajské umělecké asociace´ .
Výstava nabízí díla členů spolku, který původně sdružoval pouze vybrané umělce z Karlovarska, postupně ale do svých řad zval i výtvarníky z Plzeňska a středních Čech a je tak v současnosti rozkročený do tří krajů.

Celý článek

Do divadla láká „Tlustý prase“

Publikováno: 7. ledna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Do divadla láká „Tlustý prase“" Tlustý prase - to je název současné komedie v nastudování Městského divadla Mladá Boleslav. Diváci se na ni mohou v chebském divadle těšit už 19. ledna od 19 hodin.
Časy, kdy ideálem byla Věstonická Venuše, jsou ty tam, dneska musíte mít ty správné křivky na správných místech, dokonalý chrup i účes, prostě styl. Pokud nemáte ten správný LOOK, nejste IN. Jak zvládne partner obtloustlé Heleny nevraživost okolí? O tom se mohou lidé přesvědčit právě v Chebu

Celý článek

Západočeské divadlo v Chebu zahajuje sezónu Ibsenovou Paní z moře

Publikováno: 27. září 2012

V sobotu 6. října od 19 hodin uvede Západočeské divadlo v Chebu první premiéru letošní Sezóny rozbouřených vod, hru Henrika Ibsena Paní z moře. V režii Jaroslavy Šiktancové se jedna z vrcholných her klasika světového dramatu vrací se na česká jeviště po 17 letech.

Celý článek

Free Fler Market

Publikováno: 30. srpna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Free Fler Market" Ve dnech 15. a 16. Záři 2012, od 10.00 hod. do 17.00 hod., se v Kulturním centru Svoboda Cheb uskuteční 1. Ročník Free Fler Marketu. Jedná se o kulturně-prodejní akci, kde budete mít možnost osobně se seznámit s tvůrci známého kreativního serveru Fler.cz .

Celý článek

První indická hra na chebském jevišti

Publikováno: 23. května 2012

Chebáček: obrázek k článku "První indická hra na chebském jevišti" Na sobotu 26. května od 19 hodin připravilo Západočeské divadlo ve studiu d českou premiéru komedie Anupamy Čandrasecharové Chyba spojení. V režii Zdeňka Bartoše se v závěru 51. sezóny na západě Čech poprvé objeví hra indického autora, resp. indické autorky.
Její děj nás zanese do call centra v současné Indii, z něhož místní zaměstnanci volají do Spojených států a vymáhají dluhy z kreditních karet tamních občanů. Při tom ovšem musí předstírat, že jsou rodilými Američany, v čemž jsou všichni telefonisté opravdovými mistry. Zdá se to být absurdní? A co teprve, když se jeden z protagonistů zamiluje do dlužnice na druhé straně linky a dluh jí odpustí, což ohrozí provoz celého centra. Protože v Indii sice je levná pracovní síla, ovšem existují na světě místa, kde je ještě levnější. A když už se call centrum přesunulo z USA do Indie, proč by se nemohlo přesunou i z Indie třeba na takové Filipíny…

Celý článek

Galerie výtvarného umění v Chebu Vás zve na přednášku

Publikováno: 23. dubna 2012

Peter Kováč: Veit Stoss
Z cyklu Umění pozdní gotiky a rané renesance
25. dubna, 17.00 hod.
www.vshublot.com

Celý článek

Stoppardova Arkádie v Chebu – poprvé mimo divadelní centra

Publikováno: 13. dubna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Stoppardova Arkádie v Chebu – poprvé mimo divadelní centra" Na sobotu 21. dubna od 19 hodin připravilo Západočeské divadlo v Chebu premiéru jedné z nejlepších her dvacátého století, slavnou Arkádii Toma Stopparda v režii Šimona Dominika.
Anglie 1809. Na velkém šlechtickém sídle rodu Croomových se schyluje k souboji, k němuž vyzval jistý neúspěšný básník domácího učitele dcery majitelů panství. Střih. Anglie v současnosti. Stejné panství, Magic Watches stejná místnost. Literární vědci vyrážejí na téměř detektivní pátrání po událostech starých 200 let. Kdo koho vyzval na souboj? Nezapletl se do aféry básník lord Byron? A došlo vůbec k nějakému souboji? Zatímco naši současníci si kousek po kousku skládají známá fakta do možného obrazu minulosti, divák paralelně sleduje, jak se věci na počátku 19. století skutečně seběhly. A zjišťuje, že složit pravdivý obraz minulých dějů je nejen velmi obtížné, ale nejspíš i nemožné.

Celý článek

Alena Šrámková (z cyklu Současná architektura pohledem tvůrců)

Publikováno: 27. března 2012

Chebáček: obrázek k článku "Alena Šrámková (z cyklu Současná architektura pohledem tvůrců) " Galerie výtvarného umění (GAVU) v Chebu vás zve na přednášku z cyklu Současná architektura pohledem tvůrců. Přednáška se uskuteční ve středu 28. března od 17.00 hod. v "Museum Café" v budově GAVU na náměstí Krále Jiřího v Chebu.
Přednáškový cyklus,
replicas relojes
v jehož rámci představují architekti svou vlastní tvorbu, pokračuje přednáškou žijící legendy české architektury, profesorky Aleny Šrámkové. Přestože její tvorba není počtem příliš rozsáhlá (jmenujme např. Dům ČKD v Praze na Můstku, Hlavní nádraží v Praze, Fakultu architektury v kampusu ČVUT v Praze-Dejvicích), jednu drobnou stavbu (meteorologickou stanici) vytvořila i přímo v Chebu...

 <<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  ... [5]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...