Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Kultura

Do divadla i o Velikonocích

Publikováno: 25. března 2012

Chebáček: obrázek k článku "Do divadla i o Velikonocích" Západočeské divadlo připravilo pro své diváky program i na velikonoční svátky. Na Zelený čtvrtek 5. dubna můžete v 17.00 zavítat na nejnovější přírůstek v repertoáru, legendární semaforskou jazzovou operu Dobře placená procházka. Svižnou inscenaci plnou humoru Jiřího Suchého a melodií Jiřího Šlitra divadlo uvádí za doprovodu živé kapely! Taneční složka inscenace je dílem Ivany Dukić, která v Chebu mimo jiné připravila úspěšnou pohybovou inscenaci Od praotce k tatíčkovi.

Celý článek

"Umím se zasmát i sám sobě", říká o sobě Robert Nebřenský

Publikováno: 19. března 2012

Ve středu 21. března 2012 poprvé zavítají do Chebu KOMICI s.r.o. Přinášíme Vám rozhovor s Robertem Nebřenským, kterého budete moci vidět spolu s Milošem Knorem a Rudou z Ostravy od 20.00 v chebském kině Svět.

Celý článek

Pohádky „O pejskovi a kočičce“ v podání Michaely Novozámské

Publikováno: 8. března 2012

Chebáček: obrázek k článku "Pohádky „O pejskovi a kočičce“ v podání  Michaely Novozámské" Hudební divadlo dětem Michaely Novozámské hostuje v Západočeském divadle v Chebu se svým hudebním představením „Povídejme si děti“, které je plné písniček a hezkých pohádek. Celkem tři pohádkové příběhy jsou zkomponovány na motivy pohádek Josefa Čapka a děti si nejen prožijí veselé příhody pejska a kočičky v pohádkách Jak si pejsek roztrhl kaťata, O pyšné noční košilce a Jak vařili dort, ale také si určitě s chutí zazpívají veselé písničky, kterých je představení plné.

Celý článek

Chebské muzeum láká na souhrn dosavadních archeologických aktivit

Publikováno: 29. února 2012

Slavnostní otevření první výstavy letošní sezóny v chebském muzeu s názvem „100 let terénní archeologie v Karlovarském kraji“ se odehraje ve čtvrtek 1. března od 17.00 hodin.

Celý článek

Legendární Petr Novák se připomene nejen v Chebu

Publikováno: 23. února 2012

S pořadem Po špičkách, který je věnován české hudební legendě Petru Novákovi, vyjela v druhé polovině února na malé turné skupina Pokoj č. 26, v jejímž čele stojí herec Západočeského divadla v Chebu Petr Batěk.

Celý článek

Divácký hit německého divadla v Chebu

Publikováno: 9. února 2012

Na sobotu 11. února připravilo Západočeské divadlo v Chebu českou premiéru textu současné německé autorky Dey Loherové Zloději. Hru, jejíž berlínská inscenace byla s velkým úspěchem uvedena loni v listopadu na Pražském divadelním festivalu německého jazyka, režíruje Petr Štindl.

Celý článek

Západočeské divadlo v Chebu má nového ředitele

Publikováno: 3. ledna 2012

Od 1. ledna 2012 se jím stává bývalý starosta Chebu MUDr. Jan Svoboda. Byl do funkce přímo jmenován radou města v čele se starostou Josefem Vanouškem. Jde o déle připravovanou změnu, dosavadní ředitel Miloš Růžička zůstává v divadle na pozici provozního a technického šéfa a správce budov. Rada města Chebu dala tomuto řešení přednost před výběrovým řízením, protože Jana Svobodu považuje za chebského patriota, manažera, který se osvědčil osm let v řízení města, milovníka divadla (sám je amatérským hercem) a přítele divadelníků. Sám o tento post projevil z těchto důvodů už dříve zájem.

Celý článek

Trifanky absolvovaly sérii vánočních koncertů

Publikováno: 27. prosince 2011

Chebáček: obrázek k článku "Trifanky absolvovaly sérii vánočních koncertů" V průběhu prosince jste měli možnost zhlédnout sérii vánočních koncertů vokálního dua Trifanky.
Trifanky (Irena Novotná a Oto Teuber) si přizvaly na své vánoční koncerty hosta, kterým byla zpěvačka a herečka Míša Nosková, známá z druhé řady soutěže Česko hledá superstar. Společně se vydali za svými fanoušky do Krásna, Březové u Sokolova, Kopaniny, Lubů a na závěr do obce Nový Kostel. Slyšet jste mohli vánoční písně, muzikálové duety i klasické árie jako je např. Pie Jesu.

Celý článek

Do galerie mohou hosté i na Silvestra

Publikováno: 22. prosince 2011

Galerie výtvarného umění (GAVU) v Chebu už určila otevírací dobu v období vánočních svátků a na sklonku roku. „24., 25. a 26. prosince budeme mít zavřeno. 31. prosince jsme na milovníky umění připraveni v čase od 10 do 12 hodin a první den roku 2012 otevřeme ve 13 hodin na čtyři hodiny (do 17 hodin),“repliche orologi sdělila Martina Churá z GAVU.

 

Do galerie láká i Král ozvěny

Publikováno: 15. prosince 2011

Chebáček: obrázek k článku "Do galerie láká i Král ozvěny" Každou adventní sobotu proudí do Galerie výtvarného umění (GAVU) v Chebu desítky malých i velkých milovníků pohádkových příběhů. Pro ně zde přichystali už šestý ročník Adventního pohádkového čtení.
Z knihy Karla Šiktance Královské pohádky letos stejně jako vloni čtou herci Západočeského divadla v Chebu Radmila Urbanová a Jindřich Skopec. V sobotu 10. prosince od 15.30 hodin byly na řadě v GAVU pohádky Král, který nikdy neplakal a Království krasavic. O týden déle pak hosty potěší Královna s vlčí tváří a Král ozvěny.

Celý článek<<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...